תגובות

דברים שאנשים שקראו את הספר כתבו

אורי שקד: "לאחרונה יצא ספר מצויין שאני חושב שהוא ספר חובה לכל מי שמתמודד עם הפרעת הקשב והריכוז בשם "168 שעות של הפרעת קשב" . זהו הספר הראשון שאני קורא בנושא (וקראתי לא מעט) שגרם לי להרגיש שהוא מדבר עליי, שהוא מכיר אותי, שהוא יודע בדיוק מה קורה לי שם בתוך הקופסא. אני ממליץ עליו בחום, הוא יעשה לכם סדר. את הספר כתבו טל קפלינסקי וד"ר ירון לווינסקי והוא מהווה מורה נבוכים להפרעה ומציע כלים ותובנות חדים וממוקדים להתמודדות. זהו מדריך אפקטיבי שאני מאמין שצריך להיות בספריה של כל מאובחן או כזה שהוא חושב שהוא כזה…"

שוקי גלילי: "אני מנחש שרוב האנשים שיקנו את הספר הם בני משפחה ומיוחד בני זוג של אנשים עם הפרעות או קשיי קשב, להם מוקדש בו לא מעט מקום (כי בכל זאת, גם הם צריכים לחיות עם ה"בעיה", ויש סיכוי טוב יותר שיבצעו את רצף הפעולות הדרוש לקניית הספר). למרות שהנושא לא חדש לי, ובכמה נושאים אפשר היה אולי להרחיב יותר, אני חושב ש"168 שעות" עזר לי להבין טוב יותר את עצמי וכל מיני אנשים שאני מכיר, כולל בני משפחה. לא תמיד ספר זה הפתרון – אבל נדמה לי שאני הולך לקנות לפחות עוד שניים או שלושה עותקים."

24.4.14: חלי גולדנברג : "אני בדרך כלל לא חסידה גדולה של ספרי יעוץ/ הדרכה וככה, בטח לא בעניינים שאני משוכנעת שאני יודעת הכי טוב, כי אין חכם כבעל נסיון וכו, א ב ל הספר הזה עושה סדר ( מסויים) בבאלאגן בדרך יעילה, בגובה העינים, ממקום שמבין ב א מ ת, ויש בו משהו מרגיע (לכי תביני למה ואיך). אם אתם, או שאתם מעוניינים מאד להבין את אלה שלידכם שהגנטיקה חננה אותם במתנה האמביוולנטית ביותר שידע המין האנושי,רכשו ותהנו, או לפחות, תבינו. (קצת יותר)."

15.5.14 : טל איתן בבלוג 'כאן עובדים בכיף': "עבודה עצמאית, בהשוואה לעבודה כשכיר, מערימה קשיים רבים על מבוגרים עם הפרעת קשב, ומבליטה את נקודות החולשה. עם זאת, שיעור העצמאים הסובלים מהפרעת קשב הוא גבוה, ובהחלט ניתן להתמודד עם הבעיה במספר כלים שיהפכו את החיים של העצמאיים לקלים יותר. פרק מרתק על הפרעות קשב וניהול קריירה, מתוך הספר "168 שעות של הפרעת קשב"

"זהו ספר מצוין, ערוך טוב ומאוד פרקטי. תודה רבה (אורן)

"קראתי את הספר…
מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
איכותי ביותר בעיני, מתנה אמיתית למי שמתמודד עם הפרעת קשב. ממש ממש כיפי בחוויה, מקיף- אני מורידה את הכובע." (ענבל)

"קראתי את ספרכם "168 שעות של הפרעת קשב" בענין רב. הנסיון שלכם להרים את אבני הדרך אחת-אחת השלימה לי עוד פרטים בתמונה הכוללת של הענין." (תמי)

"אספתי את הספר לפני שעתיים. בחרתי לי בית קפה שקט במטרה לרפרף 5 דקות, שהתגלגלו לשעה וחצי… מקריאה מהירה הרושם שלי הוא שהספר עתיר מידע ומאורגן באופן נוח מאוד לקריאה. מאוד אהבתי את הטון המאוזן! בשנה האחרונה חיפשתי לא אחת מידע לגבי ADHD, וכפי שציינתם אתם בספר – יש לא מעט ״מיסיונרים״ שישמחו להדביק לכל דורש את התווית (המשום-מה-נכספת?) ושידברו בלהיטות פסאודו-מדעית עם הרבה סימני קריאה, לעומתכם – שהספר שלכם מדבר בזהירות, מעלה אפשרויות ולא חושש מסימני שאלה והכרה במגבלות (ועם זאת – נותן עצות פרקטיות ומידע בעל ערך)." (שרון)

"לפני כשבוע רכשתי את הספר "168 שעות של הפרעת קשב", ובעקבות הקריאה בו הבנתי שאולי הגיע הזמן להתייחס לבעיה שלי ברצינות רבה יותר."(שי)

"מאוד מאוד נהניתי מהספר, הוא נפלא! מעכשיו אמליץ עליו ללקוחותיי (מופרעי הקשב, שזה הרוב הגדול :))" (טל)